Wydawnictwo Strefa Kursów
Evna - ebook/audiobook Siri Pettersen

Konflikt wisi w powietrzu. Czy można go powstrzymać? Evna to już trzeci tom docenionego przez czytelników cyklu Krucze Pierścienie autorstwa Siri Pettersen. Spektakularny finał, poruszający kwestię korzeni władzy i pychy. Dla Hirki nadszedł trudny czas, który wymaga od niej dużo odwagi. Okres wielkich wyzwań. Dziewczyna wyrusza do ziemi martwo urodzonych, aby zapewnić pokój między krainami. Ma również nadzieję, że uda jej się ocalić Rimego. Hirka przygotowuje się na spotkanie z rodziną panującą w zimnym, zhierarchizowanym świecie, który gardzi jakąkolwiek słabością.

 

Niechętnie akceptuje swój los, ale pragnie by krainy były bezpieczne. Jednak niezaspokojony głód Evny, a także pragnienie walki martwych nie zwiastuje zażegnania kryzysu. Hirka uświadamia sobie, że wojna, którą pragnęła powstrzymać, jest nieunikniona. I tak staje wobec wyzwania dla wszystkiego, w co wierzyła i o co walczyła.

1


Dodaj komentarz

WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność