Wydawnictwo Strefa Kursów
Ostatnia więź - ebook Brian Staveley

Trzeci i ostatni tom "Kroniki Nieciosanego Tronu", niesamowitej epickiej fantasy łączącej tempo działań elitarnej jednostki do zadań specjalnych ze szczyptą ducha zen. Starożytni Csestriimowie powracają, aby dokończyć dzieła unicestwienia ludzkości. Armie maszerują na stolicę. Krwiopijcy, samotne istoty czerpiące swoje niezwykłe moce ze świata natury, angażują się u boku każdej z walczących stron, aby wpłynąć na wynik wojny. Kapryśni bogowie zaś pod ludzką postacią przemierzają ziemię w sobie tylko wiadomych celach.

 

W środku tego całego zamieszania trójka cesarskiego rodzeństwa Valyn, Adare i Kaden zaczyna rozumieć, że nawet jeśli zdołają przeżyć katastrofę swojego świata, to niekoniecznie uda im się pogodzić trzy własne - sprzeczne wizje przyszłości.

1


Dodaj komentarz

Komentarze

 • Czytałem książkę, którą zaproponowała moja przedmówczyni i także ją polecam, naprawdę trudno opisać to, co czułem podczas jej czytania.
 • Wydaje mi się, że może to być bardzo przyjemna lektura. Mogę polecić coś co bardzo mi się spodobało ostatnio – książkę "Zatrzymać Dzień". Myślę, że każdy coś dobrego wyniesie z lektury tej książki.

WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów

Ostatnie dyskusje:

 • Recenzja gry Far Cry 4

  Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

 • Recenzja gry Far Cry 4

  Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

 • Recenzja gry Far Cry 4

  Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność