Wydawnictwo Strefa Kursów

Kobieta znikąd - ebook Mary Kubica

Pewnego dnia Esther Vaughan znika bez śladu. Współlokatorka odnajduje w jej rzeczach niepokojące listy, pełne miłosnych wyznań i jawnych pogróżek. Jeżeli napisała je Esther, to cierpi na poważne zaburzenia i może być niebezpieczna. Tego samego dnia w pewnym miasteczku pojawia się tajemnicza kobieta. Nikt nie wie, jak naprawdę się nazywa ani skąd pochodzi. Gdy zamieszkała w ponurym, zrujnowanym domu, stało się jasne, że szuka kryjówki. Kogo się boi? Przed kim ucieka? A może to nie ona jest ofiarą, tylko cierpliwie czeka, aż ktoś wpadnie w zastawioną przez nią pułapkę?

Królowa śniegu - ebook Anna Klejzerowicz

Wyjątkowo długa i mroźna zima, małe miasteczko pod Gdańskiem i morderca, który zbiera krwawe żniwo. W lasach i na bezdrożach zamarzają ludzie. Starsi mieszkańcy zaczynają szeptać o tajemniczej klątwie sprzed lat. Sprawę bada nie tylko lokalna policja, ale również Felicja Stefańska - ambitna i ekscentryczna rzeczniczka prasowa urzędu gminy. Ślady wydają się prowadzić do Królowej Śniegu. Czy ktoś umiejętnie wciela się w rolę baśniowej postaci, by wywrzeć okrutną zemstę? „Królowa Śniegu” to mroczna i mrożąca krew w żyłach opowieść kryminalna, w której podczas prowadzenia śledztwa odbijają się echem głosy z nieodległej przeszłości.

Maestro - ebook Geir Tangen

Listy zwiastują śmierć. Maestro to debiut norweskiego pisarza, który zyskuje coraz większą popularność. Akcja książki rozgrywa się w średniej wielkości portowym mieście Haugesund. Głównym bohaterem powieści jest cierpiący na depresję dziennikarz lokalnej gazety – Viljar. Powodem jego kryzysu są wydarzenia sprzed lat, które w miarę czytania powoli poznajemy. Pewnego dnia mężczyzna dostaje e-mail od zabójcy, który zapowiada wzięcie sprawiedliwości w swoje ręce i wykonanie wyroku na osobach uniewinnionych przez prawdziwy sąd. Na początku Viljar nie bierze tych informacji na poważnie.

Łowcy ognia - ebook Mons Kallentoft

Pożar, który trawi wszystko. Łowcy ognia to czwarta część serii inspirowanej czterema żywiołami. Autorem książki jest Mons Kallentoft okrzyknięty nowym królem skandynawskiego kryminału. Główna bohaterką książki jest komisarz Malin Fors. Kobieta targana własnymi słabościami i obsesjami. Gdy zachodzi słońce dręczona koszmarami, w dzień rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Jest noc. Malin stoi jak skamieniała. Nie wie, jak się tu znalazła… Przed nią na ziemi leżą zwęglone zwłoki kobiety. Wczesny wrześniowy poranek, las wciąż jest ciemny, z rejonu przemysłowego pod Linköpingiem unosi się chmura dymu i woń spalenizny – płonie fabryka farb.

Ważka - ebook Małgorzata Rogala

Co łączy sprawę zabójstwa Leny i Woźnickiego? Powieść Ważka autorstwa Małgorzaty Rogali to już trzecie spotkanie ze starszą aspirant Agatą Górską i komisarzem Sławkiem Tomczykiem. Agata wciąż nie może się pogodzić ze śmiercią swojej koleżanki Leny Dobosz. W tajemnicy przed swoimi przełożonymi postanawia dalej kontynuować śledztwo. To co się wydarzyło to nie był przypadek. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki, o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania. W tym samym czasie policja na czele z partnerem Agaty – Sławkiem ma pełne ręce roboty.

Czternaście milimetrów życia - ebook/audiobook Natan Noraj

Po sześciu miesiącach spędzonych na oddziale psychiatrycznym do służby w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wraca podkomisarz Daniel Atman. To wybitny śledczy o zachwianej psychice, ezoteryk i pasjonat środków psychodelicznych, człowiek ze skomplikowaną przeszłością. Specjalny zespół do spraw otwartych i niewyjaśnionych, znany jako Archiwum X, ma do rozwiązania nową zagadkę. W największym w mieście centrum medycyny niekonwencjonalnej dochodzi do brutalnego zabójstwa jednego z członków zarządu spółki.

Koniec gry - ebook/audiobook Adam Cioczek

Przewrotna intryga, jakiej dotąd nie było w polskim kryminale! Historia rozgrywki, w jaką podejrzany o zabójstwo mordercy swojego syna Edward Chojar wciąga prokuratora Tomasza Brackiego i adwokata Adama Getza. Tych trzech mężczyzn łączą tajemnice sprzed lat, które wyjdą na jaw w toku prowadzonego śledztwa i pełnych emocji przesłuchań. Życie zawodowe przenika się z życiem osobistym, sprawiając, że każdy z prawników będzie musiał zmierzyć się z samym sobą, by móc postawić następny krok. Adwokat ma osobisty powód, by być śmiertelnym wrogiem swojego klienta.

Oszpicyn - ebook Krzysztof A. Zajas

Wiatr przeszłości przywołuje grozę. Oszpicyn, tak w języku żydowskim nazywane było miasto Oświęcim. Książka Krzysztofa Zajasa o takim samym tytule to znakomita powieść historyczno-kryminalna. Opowiada o burzliwej przeszłości polsko-żydowskiej, o zdradzie, chciwości, winie i próbie zadośćuczynienia. W małym miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Ludzie giną w makabrycznych okolicznościach, dzieci zamieniają się w morderców, szczury atakują mieszkańców, a wszyscy zajadle próbują odnaleźć pewien zakopany skarb. Coś opętało to miejsce – coś, co dotąd było głęboko uśpione.

Do trzech razy śmierć - ebook Alek Rogoziński

Komedia i kryminał w jednym. Nowa książka Alka Rogozińskiego Do trzech razy śmierć to początek komediowo-kryminalnej serii pt. Róża Krull na tropie. Główną bohaterką jest właśnie Róża Krull, autorka powieści kryminalnych, która ma talent do pakowania się w różne kłopoty. Gdy zostaje zaproszona na zjazd pisarek do uroczego dworku pod Krakowem nie spodziewa się, że spotkanie zamieni się w makabryczny wyścig z czasem z trupem w tle. Już pierwszego dnia, podczas uroczystej kolacji jej koleżanka po piórze zostaje otruta.

Śpij spokojnie - ebook/audiobook Rachel Abbott

Powieść o obsesji, zemście i strachu. Śpij spokojnie to kolejna odsłona twórczości Rachel Abott. Bohaterką książki jest Olivia Brooks jest matką trójki dzieci, ma piękny dom, a mąż ją uwielbia. Jej życie z pozoru wydaje się prawdziwą sielanką. Jednak przeszłość Olivii nie daje o sobie zapomnieć i sprawia, że kobieta drży w obawie, że straci tych, którzy są dla niej najważniejsi. Przecież już raz tego doświadczyła. Dwa lata temu przerażona zadzwoniła na policję by zgłosić zaginięcie swojej rodziny. Teraz główny inspektor Tom Douglas zostaje wezwany, by poprowadzić śledztwo jeszcze raz w tej samej rodzinie, ale tym razem to Olivia znika.

Tworzenie profesjonalnych sklepów z WooCommerce

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność