Wydawnictwo Strefa Kursów

Recenzja gry Mass Effect 3

Mogę bez kozery stwierdzić, iż „Mass Effect 2” wywarł na mnie ogromne wrażenie. Nawet po przejściu całości długo rozmyślałem o kwestiach związanych z fabułą i słusznością podjętych przeze mnie decyzji. Nie mogło być inaczej, postanowiłem nabyć, a także opisać trzecią część tej urzekającej gry. Jej producentami zostały studia BioWare oraz Straight Right, natomiast wydawcą tytułu jest dobrze wszystkim znana firma Electronic Arts.

Recenzja gry Mass Effect 2

Jakiś czas temu obejrzałem gameplaya o poczynaniach Johna Sheparda, bohatera słynnej trylogii pt. „Mass Effect”. Ponieważ nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie do gier RPG, postanowiłem wykonać mały eksperyment, sięgając po drugą część tej serii. Jej producentem zostało studio BioWare, natomiast wydawcą tytułu jest dobrze wszystkim znana firma Electronic Arts.

Kurs podstaw obsługi internetu

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność