Wydawnictwo Strefa Kursów

Recenzja gry The Sims 3

Dzisiaj na odmianę chciałbym przedstawić Państwu niezwykle popularną grę pt. „The Sims 3”, która łączy jednakowo symulacje życia oraz elementy ekonomiczne znane choćby z serii „Sim City”. Produkcja doczekała się mnogiej ilości akcesoriów, a także dodatków, dzięki temu skutecznie powiększyła własne grono entuzjastów. Producentami tytułu zostały: Maxis, IronMonkey Studios, The Sims Studio, natomiast wydawcą omawianego produktu jest firma Electronic Arts.

Recenzja gry Lara Croft and the Guardian of Light

Po zakończeniu prac nad „Underworld” twórcy słynnej na całym świecie serii postanowili spróbować czegoś zupełnie innego od tego, co dotąd mogliśmy doświadczyć przez te wszystkie lata. Tym razem tytuł nie jest opatrzony członem „Tomb Raider” i wcale nie oznacza to, że stał się jakimś produktem pobocznym, wręcz przeciwnie zawiera wszystkie swoje cechy, do których przyszło nam przywyknąć. Producentem zostało studio Crystal Dynamics, natomiast wydawcą gry jest firma Square Enix, Eidos Interactive.

Tworzenie profesjonalnych stron z WordPress

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność