Wydawnictwo Strefa Kursów

Recenzja książki Zmierzch świata żywych. Pierwsze dni - Tom 1 Rhiannon Frater

Dawno na łamach serwisu nie gościła żadna recenzja książki. Więc postanowiłem to zmienić, dzieląc się własnymi przemyśleniami na temat ostatnio przeczytanej pozycji pt. „Zmierzch świata żywych. Pierwsze dni”. Ciekawym faktem jest, iż autorka Rhiannon Frater zaczęła rozpowszechniać swoją twórczość w sieci, zyskując potężne grono zwolenników. Pewnego dnia znane wydawnictwo „Tor Books” zaproponowało współpracę, która umożliwiła dalszy rozwój literacki.

Recenzja książki Dying Light. Aleja Koszmarów - Raymond Benson

Zawsze lubiłem powieści o zabarwieniu postapokaliptycznym z elementami zombie, ta tematyka stała się ostatnio niezwykle popularna, najlepsze pozycje odnaleźć można w wydawanej literaturze oraz grach. Omawiana książka stworzona przez Raymonda Bensona została oparta na elementach gry pt. „Dying Light”, przedstawione wydarzenia posiadają odmienną historię. Wspólnym mianownikiem natomiast jest miasto „Harran” owładnięte śmiercionośnym wirusem.

Recenzja książki Dotyk. Śmiertelne kłamstwa - Tom 2 Laurie Faria

Dzięki tytułowi „Dotyk. Śmiertelne Kłamstwa”, możemy poznać dalsze losy bohaterki opisywanej powieści. I tak jak to miało miejsce w pierwszej odsłonie, również tutaj okładka potrafi zwabić potencjalnego czytelnika do pochylenia się nad lekturą. To nie znaczy, że jest to zabieg typowo marketingowy i ma za zadanie odwrócić uwagę od jej zawartości.

Recenzja książki Zapomniana Księga. Tropiciel - Tom 2 Paulina Hendel

Po znakomitej części pierwszej przyszedł czas na jej drugą odsłonę pt. „Zapomniana Księga. Tropiciel”. Zapewne pamiętacie moją deklarację, że na pewno drugi tom tej powieści padnie moim łupem. I tak też się stało, zaraz po przeczytaniu „Nie bój się - Lisy Gardner” ot taki przerywnik kryminalny, powróciłem do moich ulubionych książek postapokaliptycznych.

Recenzja książki Samotność Anioła Zagłady. Adam - Robert J. Szmidt

Niedawno postanowiłem zapoznać się z klasyką polskiej powieści postapokaliptycznej Roberta J. Szmidta. pt. „Samotność Anioła Zagłady”. Adam. Jest to moja pierwsza książka tego autora, długo zastanawiałem się nad wyborem nowej lektury miałem do wyboru opisywany właśnie tytuł lub drugą część Nexusa zwaną „Crux” jej autorem jest pisarz Ramez Naam.

Nawigacja

Nasza społeczność