Wydawnictwo Strefa Kursów

Recenzja książki Nie bój się - Lisa Gardner

Tytuł: Nie bój się

Autor: Lisa Gardner

 

Jak wiadomo, kryminały wymagają od czytelnika nieustannego skupienia, aby nie pogubić się, w natłoku bardzo dokładnie opisanych zdarzeń lub czynności kryminalistycznych, dodatkowo wymieszanych z zawiłą fabułą i częstymi zwrotami akcji. Takie same odczucia miałem, gdy przeczytałem książkę pt. „Nie bój się” autorki Lisy Gardner.

Recenzja książki Uciekinierka - Patrick Lee

Tytuł: Uciekinierka

Autor: Patrick Lee

 

Życie Sama Drydena, byłego żołnierza sił specjalnych do tej pory było niezwykle spokojnie. Życie w południowej Kalifornii nie należało do męczących. Każdy dzień wyglądał podobnie. Niewątpliwie każdy chciałby mieszkać i spędzać czas tak jak on. Jedna chwila wystarczyłaby niczym niezmącone dni stały się pełne tajemniczych zagadek i nieścisłości.

Recenzja książki Ludzie za ścianą - Ani Friedrich

Tytuł: Ludzie za ścianą

Autor: Ani Friedrich

 

„Ludzie za ścianą” Friedricha Ani to wspaniała kryminalna powieść, w której przewija się wątek zbrodni, niewyjaśnionych zagadek oraz tajemniczych zniknięć. Wciągająca fabuła wywołuje u czytelnika chęć sięgnięcia po jeszcze. Autor został pięciokrotnym laureatem „Niemieckiej Nagrody Kryminalnej”. To dodatkowy element potwierdzający wysoką jakość tej literatury.

Recenzja książki Czas zapłaty - John Grisham

Tytuł: Czas zapłaty  

Autor: John Grisham

 

John Grisham jest pisarzem, którego już niejedna powieść doczekała się wspaniałej ekranizacji. Dlatego choć nie każdy może kojarzyć ów autora, to z pewnością jednak nie raz widział filmy, które niezwykle przyciągały uwagę. „Czas zapłaty” jest kolejną częścią z serii z Jakiem Bridgancem. Można powiedzieć, iż jest to powieść sensacyjna, w której nie brak wątków kryminalnych, akcji toczących się na sali sądowej oraz wątków prawnych.

Recenzja książki Tęsknię za Tobą - Harlen Coben

Tytuł: Tęsknię za tobą

Autor: Coben Harlan

 

„Tęsknię za Tobą” autorstwa Harlen Coben to kryminał, ale nie tylko. To powieść, która jest przestrogą przed odkrywaniem tajemnic, które niegdyś powinny umrzeć śmiercią naturalną, nigdy nie będąc odkrytymi. Jest to wielowątkowa powieść. Nie brak tu ów kryminału, ale pod nim kryje się tajemnica, samotność, miłość i akceptacja.

Recenzja książki Zwierzchnik - Tom Clancy , Mark Greaney

Tytuł: Zwierzchnik
Autor: Clancy Tom

 

„Zwierzchnik” - Tom Clancy , Mark Greaney. To powieść traktującą o spisku. O zderzeniu dwóch pokoleń tajnych agentów. To fantastyczna choć dramatyczna opowieść o czasach zimnej wojny i wielu niewyjaśnionych kwestiach. A kontrast stanowi współczesna sytuacja w Rosji. Wydarzenia, w których Ukraina staje się ofiarą.

Tworzenie profesjonalnych stron z WordPress

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność