Wydawnictwo Strefa Kursów

Retro granie Medal of Honor Airborne

Dotarliśmy już do ostatniej pozycji z serii „Medal of Honor”, w której areną działań była „II Wojna Światowa”. Tym razem bliżej przyjrzano się elitarnym oddziałom spadochronowym będącym nowością i swego rodzaju eksperymentem wojskowym. „Airborne” został stworzony przez znane studio EA Los Angeles, natomiast jego wydawcą jest firma Electronic Arts.

Retro granie Medal of Honor Pacific Assault Director's Edition

Małymi kroczkami zbliżamy się ku końcowi serii „Medal of Honor” osadzonej w realiach „II Wojny Światowej”. Do omówienia została już tylko jedna pozycja, tymczasem chciałbym przedstawić Państwu przedostatni tytuł o nazwie „Medal of Honor Pacific Assault Director's Edition”. Stworzony przez znane studia EA Los Angeles, TKO Software, natomiast jego wydawcą jest firma Electronic Arts.

Retro granie Medal of Honor Allied Assault – Spearhead DLC

Ostatnim razem w sekcji „Retro granie” miałem przyjemność przedstawić Państwu jedną z moich ulubionych produkcji pt. „Medal of Honor Allied Assault”. Dzisiaj przyszedł czas na pierwszy oficjalny dodatek, którym jest „Spearhead”. Omawiany tytuł nawiązuje troszkę do znakomitego serialu „Kompania Braci” biorąc pod uwagę dwie pierwsze kampanie, tam podobieństwa wydają się najbardziej widoczne. Został stworzony przez znane studio EA Games, natomiast jego wydawcami są firmy Electronic Arts, Aspyr Media.

Retro granie Medal of Honor Allied Assault

Dzisiaj cofniemy się niejako do przeszłości, w której tworzono niezwykle ciekawe produkcje o tematyce „II Wojny Światowej” i nie tylko. Już jakiś czas temu zapowiadałem, że planuje serię recenzji z klasycznymi tytułami w roli głównej. Postanowiłem jednak, aby specjalnie na tę okazję stworzyć zupełnie nową kategorię pod nazwą „Retro granie”. Na pierwszy ogień pójdzie jeden z moich ulubionych tytułów pt. „Medal of Honor Allied Assault” studia 2015, wydany przez firmy Electronic Arts, Aspyr Media, Microsoft.

Kurs Social Media dla biznesu

Ostatnie dyskusje:

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Nic na to nie wskazywało, że Amita ujawni swoją drugą niezwykle mroczną osobowość, przechodziłem grę pierwszy raz i podejmowałem decyzje, które uważałem za słuszne. Zresztą tak jak napisałem w recenzj...

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Wybór Amity dla dobra Bhadry i całej ludności Kyratu może nie być takim dobrym pomysłem. Można się o tym przekonać, zachodząc do miejscowości Tirtha.

  • Recenzja gry Far Cry 4

    Początkowo wykonałem sporo misji dla Sabala, palenie plantacji, a także wytwórni narkotyków i pomoc dla rebeliantów były zgodne z moimi przekonaniami. Jednak później propozycje Amity stawały się coraz...

Nawigacja

Nasza społeczność