Strony informacyjne

Krótko o Moja Książka

Początkowo serwis „Moja książka” miał być stricte poświęcony literaturze. Ze względu na moje obszerne zainteresowania i liczne namowy ze strony czytelników zdecydowałem się poszerzyć go tematycznie. Niewątpliwym faktem jest, iż jego nazwa w tym momencie mogłaby brzmieć nieco inaczej, jednak skoro już istnieje, to niech pozostanie według wcześniejszych założeń.

 

Nieustannie zmierzam do poprawy wielu aspektów omawianej witryny. Jeśli tak jak ja masz otwarty umysł, lubisz czytać, spędzać wolny czas z grami, filmami i podoba Ci się, to co robię, zapraszam do polubienia profilu na: Facebooku » lub Google+ »

 

Jeżeli piszesz własne teksty oraz książki, a nie masz gdzie ich nieodpłatnie zamieszczać. Napisz, proszę, może razem wymyślimy coś kreatywnego. Zachęcam również do utworzenia własnego darmowego konta i komentowania ulubionych treści bądź zdjęć.

 

Wiadomo, każdy człowiek jest inny i posiada odmienne zainteresowania, dlatego znajdziesz tu między innymi recenzje gier, które są połączone z galerią umożliwiającą głosowanie oraz wyrażanie własnych opinii. Dla osób spragnionych wiedzy przygotowałem dział z obecnie bardzo popularnymi kursami video prowadzonymi przez najlepszych specjalistów w danej tematyce. Każdy z nich posiada obszerny opis, a także krótki film prezentujący wszystkie najistotniejsze zagadnienia. Na sam koniec wspomnę jeszcze o zupełnie nowym projekcie kolekcji filmowej, nie ukrywam, iż bardzo chciałbym, aby ten pomysł wypalił.

 

Pragnę podziękować wszystkim wspierającym rozwój serwisu, poprzez prowadzenie różnego rodzaju dyskusji sprawiających niesamowitą frajdę, jednocześnie mobilizują one do dalszej naprawdę czasochłonnej pracy. Mój serwis nie posiada żadnych sponsorów, jest tworzony wyłącznie na własną rękę, czasami żałuje, ponieważ pod wieloma względami byłoby lżej, jednak nie poddaje się i z Waszą nieocenioną pomocą działam dalej.

 

Pozdrawiamy serdecznie opiekun "Moja Książka"


Nawigacja

Nasza społeczność