Czytnik TrekStor Pyrus 2 Led recenzja

Przyszła pora, aby nabyć swój pierwszy czytnik ebooków, decyzja ta była podyktowana kilkoma istotnymi dla mnie czynnikami mianowicie zmniejszającą się ilością wolnego miejsca na tradycyjne papierowe książki, ekologią oraz praktycznością w szybkim przenoszeniu wielu tytułów jednocześnie.

Czytnik PocketBook Aqua

„PocketBook 640 Aqua” to kolejna bardzo ciekawa propozycja. Idealnie sprawdza się w podróży, osoby które preferują czytanie w wannie lub na basenie mogą wziąć go pod uwagę. Wytrzymuje nawet 30 minutowe zanurzenie w wodzie i jest odporny na kurz i pył. Dodatkowo czytnik został tak skonstruowany, aby nie odbijał promieni słonecznych to jego kolejna dobra cecha. Przekątna wyświetlacza wynosi 6 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink (Papier elektroniczny). Urządzenie wyposażone jest w panel dotykowy.

Czytnik PocketBook Sense

„PocketBook Sense” to czytnik ebooków dla osób których wygląd jest równie ważny co funkcję zawarte w urządzeniu. Przekątna wyświetlacza HD wynosi 6 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink (Papier elektroniczny). Urządzenie wyposażone jest w panel dotykowy. Na tylnej obudowie znajdziemy wygodne przyciski do zmiany strony. Pewnie wpasowuje się w dłonie, dodatkowo posiada miękkie poszycie zabezpieczające ekran przed uszkodzeniem.

Czytnik PocketBook Ultra

„PocketBook Ultra 650” to bardzo ciekawy czytnik wyposażony w aparat skanujący tekst. Dobry dla osób, które są w ciągłym ruchu. Pracują w różnych miejscach, tutaj z pomocą przychodzi nam funkcja Dropbox, dzięki niej możemy zrobić zdjęcie i wysłać ebooka. Przekątna wyświetlacza wynosi 6 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink Carta (Papier elektroniczny). Ponadto posiada podświetlenie dzięki któremu można czytać w różnych warunkach nasłonecznienia. Urządzenie wyposażone jest w panel dotykowy, dla osób preferujących używanie standardowych klawiszy producent przewidział i taką możliwość.

Czytnik PocketBook Mini

„PocketBook Mini” został stworzony dla osób lubiących czytać swoje ulubione książki w różnych miejscach, na wakacjach w drodze do pracy lub szkoły itp. Wszystko w tym urządzeniu podporządkowane jest temu, aby było mobilne i praktyczne. Można go zmieścić w każdej kieszeni lub podręcznej torbie. Przekątna wyświetlacza wynosi 5 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink (Papier elektroniczny), nie odbija promieni słonecznych.

Czytnik PocketBook Color Lux

„PocketBook Color Lux” może wyświetlić 4096 kolorów na swoim 8 calowym ekranie. Powiecie no dobrze, kolejny tablet z LCD, czyli przekłada się to na krótsze czytanie i większe zmęczenie wzroku. Będziemy musieli was wyprowadzić z błędu ponieważ to nie tablet a czytnik, który wyposażony jest w technologię E-Ink (Papier elektroniczny) wzbogacony piękne kolory, których do tej pory nie mogliśmy uświadczyć w tego typu urządzeniach. Matowy wyświetlacz doskonale sprawdza się, gdy czytamy przy dużym nasłonecznieniu. A podświetlenie sprawia, że lektura po zmroku nie stanowi problemu.

Czytnik PocketBook InkPad

„PocketBook InkPad” to czytnik zarówno do zastosowań w pracy jak i w domu. Bardzo dobrze sprawdza się z wykresami i tabelami w formatach PDF i DjVu. Przekątna wyświetlacza wynosi aż 8 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink Pearl (Papier elektroniczny), dzięki wysokiej rozdzielczości wynoszącej 1600 x 1200 pxl, możliwe jest dowolne powiększanie i pomniejszanie tekstu z zachowaniem jego wyrazistości. Dzięki podświetlaniu LED możemy czytać zarówno w dzień jak i w nocy.

Czytnik PocketBook Basic Touch 624

„PocketBook 624 Basic Touch” to niejako pionierski produkt, ponieważ ta właśnie firma stworzyła technologię Film Touch, która sprawia, że ekran jest niezwykle czuły na dotyk. Wspomniana technologia ograniczyła grubości urządzenia, co spowodowało, że jest niezwykle cienkie. Szybki procesor o mocy 1 GHz-a i 256 MB pamięci RAM przekłada się na szybsze działanie.

Czytnik PocketBook Basic 2

„PocketBook 614 Basic 2” jest czytnikiem skierowanym do osób lubiących czytać tradycyjne książki. Wszystko w tym urządzeniu zostało podporządkowane prostocie i wygodzie czytania. 6 calowy ekran zaprojektowany w technologi E-Ink Pearl (Papier elektroniczny) bez problemu sprawdza się nawet przy obfitym nasłonecznieniu. Jest szybszy i posiada dłużej trzymającą baterię w stosunku do swojego poprzednika. Można przeczytać na niej do 30 książek przy jednym ładowaniu.

Czytnik PocketBook 626 Touch Lux 2

„PocketBook 626 Touch Lux 2” jest dowodem na to, że czytnik który cieszy się uznaniem wśród jego zwolenników może być jeszcze lepszy. Przekątna wyświetlacza wynosi 6 cali, ekran zaprojektowany w technologi E-Ink Pearl HD w rozdzielczości 1024x758 (Papier elektroniczny), nie odbija promieni słonecznych. Ponadto posiada nowatorskie podświetlanie ekranu. Poprawiające widoczność w dzień i umożliwiające czytanie po zmroku.

The Quintessential Quintuplets Nino Nakano

Ostatnie dyskusje:

  • Podsumowanie na dzień 19.05.2024

    Tak mam już nawet całkiem sporo notatek, tytuł jest naprawdę bardzo dobry, tylko trudno mi wyczuć mechanikę walki, dokładnie chodzi o przyleganie do osłon, szkoda, że nie ma kucania, wtedy można by by...

  • Podsumowanie na dzień 19.05.2024

    Bez przesady zamieszczonych materiałów nie jest znowu aż tak mało, jak Cię znam to prędzej czy później uzupełnisz, co zaplanowałeś. Zacząłeś już Uncharted, chciałem poznać pierwsze wrażenia?

Nowości:

Słuchawki Spc Gear SPG047 Viro recenzja
27-04-2024
Nigdy nie byłem wielkim fanem słuchawek wokółuszny...
RoboCop Rogue City recenzja
13-03-2024
W 2020 roku wykonywałem recenzję wyjątkowego tytuł...
Mysz Genesis Xenon 200 rev 2.0 recenzja
18-02-2024
Nadeszła pora, aby wymienić moją mocno wysłużoną m...
Udając gliniarzy recenzja
09-02-2024
„Udając gliniarzy” to zabawna komedia zawierająca ...

Nawigacja

Nasza społeczność