The Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay retro granie

Po dość długiej przerwie związanej z ciekawymi retro wspominkami, chciałbym przedstawić tytuł nawiązujący do filmów takich jak „Pitch Black” oraz „The Chronicles of Riddick”, w których główną rolę zagrał znany amerykański aktor Vin Diesel. Producentem tej niezwykle mrocznej gry jest studio Starbreeze AB, natomiast wydawcą firma Atari.

Call of Juarez - Więzy Krwi retro granie

Przyszła pora, aby poznać kolejne losy wyjętych spod prawa braci McCall, deweloperzy postanowili skupić swoją uwagę na szczegółowym omówieniu wydarzeń mających miejsce tuż przed tymi z części pierwszej, serwując nam energetyzujący prequel. Dzięki temu gracz może poznać wiele nieporuszonych wcześniej kwestii. Producentem, jak i wydawcą tytułu „Call of Juarez - Więzy Krwi” został bardzo dobrze znany Techland.

Call of Juarez retro granie

Dobrych produkcji zachowanych w klimatach Dzikiego Zachodu bywa stosunkowo mało. Mój serwis także cierpiał na ich brak, dlatego postanowiłem wypełnić tę lukę poprzez zamieszczenie recenzji jednego z najlepszych tytułów westernowych pt. „Call of Juarez”, którego producentem, jak i wydawcą został nasz rodzimy Techland.

Retro granie The Saboteur

Na mojej liście gier do omówienia nie mogło zabraknąć rzecz jasna produkcji pt. „The Saboteur” osadzonej w realiach drugiej wojny światowej. Pamiętam, iż pierwsze zetknięcie się z nią wywarło piorunujące wrażenie i po latach wciąż mam te same odczucia. Tytuł został wydany przez firmę Electronic Arts, natomiast jego producentem jest Pandemic Studios.

Retro granie Medal of Honor Airborne

Wspólnie dotarliśmy już do ostatniej pozycji z serii „Medal of Honor”, w której areną działań była druga wojna światowa. Tym razem bliżej przedstawiono sławne oddziały spadochronowe będące niegdyś nowością i swego rodzaju eksperymentem wojskowym. Produkcja została stworzona przez znane studio EA Los Angeles, natomiast jego wydawcą jest firma Electronic Arts. „Airborne” opowiada historię Boyda Taversa wchodzącego w skład 82. Dywizji Powietrznodesantowej.

Retro granie Medal of Honor Pacific Assault Director's Edition

Małymi kroczkami zbliżamy się ku końcowi serii osadzonej w realiach drugiejwojny światowej. Do omówienia pozostała wyłącznie jedna pozycja, tymczasem chciałbym zademonstrować Państwu przedostatni tytuł o nazwie „Medal of Honor Pacific Assault Director's Edition” stworzony przez znane studia EA Los Angeles, TKO Software, natomiast jego wydawcą jest firma Electronic Arts.

Retro granie Medal of Honor Allied Assault – Spearhead DLC

Ostatnim razem w sekcji „Retro granie” miałem przyjemność przedstawić Państwu jedną z moich ulubionych produkcji pt. „Medal of Honor Allied Assault”. Dzisiaj przyszedł czas na pierwszy oficjalny dodatek, którym jest „Spearhead”. Omawiany tytuł nawiązuje troszkę do znakomitego serialu „Kompania Braci” biorąc pod uwagę dwie pierwsze kampanie, tam podobieństwa bywają chyba najbardziej widoczne. Producentem oraz wydawcą została firma Electronic Arts.

Retro granie Medal of Honor Allied Assault

Cofnijmy się nieco w przeszłość, ponieważ właśnie wtedy tworzono niezwykle ciekawe produkcje o tematyce drugiej wojny światowej i nie tylko. Już jakiś czas temu zapowiadałem, że planuje serię recenzji z wybranymi klasycznymi tytułami. Postanowiłem także stworzyć zupełnie nową kategorię, która nosi nazwę „Retro granie”. Na pierwszy ogień pójdzie „Medal of Honor Allied Assault” studia 2015, wydany przez firmę Electronic Arts.

Ostatnie dyskusje:

  • Podsumowanie na dzień 19.05.2024

    Tak mam już nawet całkiem sporo notatek, tytuł jest naprawdę bardzo dobry, tylko trudno mi wyczuć mechanikę walki, dokładnie chodzi o przyleganie do osłon, szkoda, że nie ma kucania, wtedy można by by...

  • Podsumowanie na dzień 19.05.2024

    Bez przesady zamieszczonych materiałów nie jest znowu aż tak mało, jak Cię znam to prędzej czy później uzupełnisz, co zaplanowałeś. Zacząłeś już Uncharted, chciałem poznać pierwsze wrażenia?

Nowości:

Słuchawki Spc Gear SPG047 Viro recenzja
27-04-2024
Nigdy nie byłem wielkim fanem słuchawek wokółuszny...
RoboCop Rogue City recenzja
13-03-2024
W 2020 roku wykonywałem recenzję wyjątkowego tytuł...
Mysz Genesis Xenon 200 rev 2.0 recenzja
18-02-2024
Nadeszła pora, aby wymienić moją mocno wysłużoną m...
Udając gliniarzy recenzja
09-02-2024
„Udając gliniarzy” to zabawna komedia zawierająca ...

Nawigacja

Nasza społeczność