Strony informacyjne

Współpraca z serwisem

W sieci działam już od ponad 15 lat, miałem okazję tworzyć i obsługiwać kilka sklepów internetowych nie wspominając o wielu serwisach tematycznych. „Moja Książka” to witryna całkowicie prywatna chętnie nawiążę stałą lub tymczasową współpracę z osobami, firmami chcącymi promować własną twórczość, bądź też inne ciekawe produkty. Posiadam wszechstronne zainteresowania, lubię gry komputerowe, literaturę, filmy, czytniki e-booków. W najbliższym czasie planuję również rozwój kanału w popularnej platformie „YouTube”.

 

Do każdej recenzji podchodzę bardzo poważnie bez niepotrzebnego hejtu, ponieważ wiem dokładnie, ile należy poświęcić czasu oraz pieniędzy tworząc dany projekt, który bywa niejednokrotnie całym naszym życiem. Staram się odnajdywać najlepsze strony każdego produktu i myślę, że znajduje to odzwierciedlenie w moich tekstach, aczkolwiek zawsze pozostaję obiektywny. Mój serwis jest systematycznie aktualizowany o nowe wpisy, a integracja z urządzeniami przenośnymi powiększa jego możliwości, został stworzony na płatnym stabilnym autorskim skrypcie. Nie stosuję również irytujących okienek pop-up tak nielubianych przez większość użytkowników.

 

Zasady współpracy:

 

Każdy projekt wymaga odpowiedniego nakładu czasu, dlatego trudno jest w tym przypadku ustalić sztywny termin publikacji. Pierwszeństwo mają zawsze partnerzy oferujący umowę, wówczas wspólnie ustalamy wszelkie wytyczne korzystne dla obu stron, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, chętnie umówię się na spotkanie. Zapraszam do kontaktu »

 

Specjalizacja:

 

Książki – fantastyczne, sensacyjne, kryminalne, wojenne.

Filmy – dramaty, wojenne, komedia, thriller, akcja, animacja, fantastyka sci-fi, western.

Gry PC – FPS, TPP, RPG, przygodowe.

Testy sprzętu - czytniki e-booków.


Nawigacja

Nasza społeczność