Recenzja książki Dotyk. Śmiertelne kłamstwa - Tom 2 Laurie Faria

Dzięki tytułowi „Dotyk. Śmiertelne Kłamstwa”, możemy poznać dalsze losy bohaterki opisywanej powieści. I tak jak to miało miejsce w pierwszej odsłonie, również tutaj okładka potrafi zwabić potencjalnego czytelnika do pochylenia się nad lekturą. To nie znaczy, że jest to zabieg typowo marketingowy i ma za zadanie odwrócić uwagę od jej zawartości.

Recenzja książki Zapomniana Księga. Tropiciel - Tom 2 Paulina Hendel

Po znakomitej części pierwszej przyszedł czas na jej drugą odsłonę pt. „Zapomniana Księga. Tropiciel”. Zapewne pamiętacie moją deklarację, że na pewno drugi tom tej powieści padnie moim łupem. I tak też się stało, zaraz po przeczytaniu „Nie bój się - Lisy Gardner” ot taki przerywnik kryminalny, powróciłem do moich ulubionych książek postapokaliptycznych.

Recenzja książki Samotność Anioła Zagłady. Adam - Robert J. Szmidt

Niedawno postanowiłem zapoznać się z klasyką polskiej powieści postapokaliptycznej Roberta J. Szmidta. pt. „Samotność Anioła Zagłady. Adam. Jest to moja pierwsza książka tego autora, długo zastanawiałem się nad wyborem nowej lektury miałem do wyboru opisywany właśnie tytuł lub drugą część Nexusa zwaną „Crux” jej autorem jest pisarz Ramez Naam.

Ostatnie dyskusje:

Nowości:

RoboCop Rogue City recenzja
13-03-2024
W 2020 roku wykonywałem recenzję wyjątkowego tytuł...
Mysz Genesis Xenon 200 rev 2.0 recenzja
18-02-2024
Nadeszła pora, aby wymienić moją mocno wysłużoną m...
Udając gliniarzy recenzja
09-02-2024
„Udając gliniarzy” to zabawna komedia zawierająca ...
Stray recenzja
03-02-2024
„Stray” to przygodowa trzecioosobowa gra indie z d...

Nawigacja

Nasza społeczność