Recenzja gry State of Decay

„State of Decay” powstał za sprawą studia Undead Labs, to wciągający survival horror, w którym poznajemy dwóch przyjaciół spędzających urlop z daleka od cywilizacji oraz wszelkich środków masowego przekazu początkowo niemających pojęcia, że ich dotychczasowy świat przestał istnieć, albowiem opanowany został przez niespotykany dotąd wirus. Szybko zdają sobie sprawę, iż leśniczówka nie zapewni im odpowiedniego schronienia. Pomocną dłoń wyciąga radiooperatorka Lily Ritter, pomimo ciężkich warunków zaprasza mężczyzn do kościoła pełniącego zadanie tymczasowego przyczółka.

Recenzja DLC State of Decay Lifeline

Lifeline to drugi dodatek do podstawowej wersji gry „State of Decay” osadzonej w realiach survival horroru stworzony przez Undead Labs. Areną działań będzie tu zupełnie nowy obszar miejski, wątek fabularny inicjuje emocjonująca ucieczka na autostradzie w miasteczku o nazwie Denforth, trzech żołnierzy, którymi dowodzi Alicia Hawkes, musi priorytetowo przejąć prowizoryczne lądowisko i zaprowadzić tam porządek.

Recenzja gry Singularity

„Singularity” to wyjątkowa pierwszoosobowa gra akcji, za którą odpowiada amerykańskie studio Raven Software, natomiast jej wydawcą została firma Activision. Pierwsze zwiastuny co prawda nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia, ale wystarczyło dosłownie kilka minut rozgrywki, aby szybko zmienić swoje nastawienie i otwarcie przyznać, że oceniłem ją zbyt pochopnie.

Wieża asów - Wielu autorów

Gdy po II wojnie światowej obcy wirus zaatakował ludzkość, garstka ocalonych zdobyła nadnaturalne moce. Dzikie karty opowiadają ich historię. Wszystko zaczęło się w roku 1946, gdy nad nowojorskim niebem uwolniono niezwykłego wirusa dzikiej karty, zdolnego do przekształcania genów. Stworzył on obdarzonych potężnymi mocami asów oraz dziwacznych, zniekształconych dżokerów. Po trzydziestu latach przed ocalonych dotknął nowy koszmar. Z otchłani kosmosu przybywa Rój - śmiertelne zagrożenie zdolne zniszczyć całą planetę. Asowie i dżokerzy muszą zapomnieć o wzajemnej nienawiści, by stanąć do bitwy, której nie mogą przegrać.

Recenzja książki Samotność Anioła Zagłady. Adam - Robert J. Szmidt

Niedawno postanowiłem zapoznać się z klasyką polskiej powieści postapokaliptycznej Roberta J. Szmidta. pt. „Samotność Anioła Zagłady. Adam. Jest to moja pierwsza książka tego autora, długo zastanawiałem się nad wyborem nowej lektury miałem do wyboru opisywany właśnie tytuł lub drugą część Nexusa zwaną „Crux” jej autorem jest pisarz Ramez Naam.

Recenzja gry Far Cry

„Far Cry” to propozycja, która pozwala poczuć niezapomniany tajemniczy klimat rozgrywki, studio Crytek zostało producentem gry, natomiast wydawcą dobrze wszystkim znany Ubisoft. Omawiany tytuł przedstawia losy Jacka Carvera byłego członka elitarnych jednostek specjalnych, zarabiającego jako prywatny przewoźnik oprowadzający turystów po pięknych zakątkach Oceanu Spokojnego.

Recenzja gry Mafia 2

Gdy na ekranach komputerowych pojawiła się pierwsza część gry studia 2K Czech, robiła wtedy niesamowite wrażenie zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i dźwiękowej. Oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o fizyce otaczającego nas świata oraz genialnej fabule. Ponownie za sprawą tego samego zespołu otrzymujemy produkt spełniający wszystkie powyżej wymienione cechy.

Recenzja książki Imperatyw Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

Książki z cyklu przygód Jasona Bourne’a są o tyle ciekawe, że każda z nich trzyma w napięciu. Mimo, że ta powieść nie opiera się tylko i wyłącznie na piórze jednego pisarza, każda część posiada ciekawą, intrygujące fabułę, która niemal idealnie łączy się z innymi, pozostałymi z tej sagi. Co czeka nas w kolejnej książce, sygnowanej nazwiskiem mistrza sensacji, Roberta Ludluma „Imperatywy Bourne’a” niewątpliwie przypadnie do gustu każdemu, kto z zaciekawieniem śledzi losy najznamienitszego agenta CIA.

Recenzja książki Świat Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

Oto dziewiąta część cyklu książek opowiadających o przygodach super agenta, Jasona. Tak jak w poprzednich częściach, również w „Świecie Bourne’a” nie zabrakło szybkiej, niemal dynamicznej i nieustannie interesującej akcji, wielu różnych wątków, licznych intryg, a także zagadek, które czekają na rozwiązanie. Eric von Lustbader spisał się jak zwykle na medal. Mimo, że spod pióra mistrza wyszły tylko trzy pierwsze części, kilka pozostałych absolutnie nie odbiega fabułą, treścią i stylem wykonania od pierwowzorów.

Recenzja książki Cel Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

To już ósma część popularnego cyklu powieści sensacyjnych, co tym razem czeka nas na prawie pięciuset stronach? Kontynuacja powieści „Mistyfikacja Bourne’a” jest równie zawiła, pełna zwrotów akcji i trzymająca w napięciu. Akcja rozpoczyna się zaraz po strzelaninie w Afryce. Przyjaciółka Jasona nie uszła z życiem, handlarka sztuki Tracy Atherton została zabita. Główny bohater zaczyna mieć niejasne przebłyski swojej przeszłości, sprzed ataku amnezji.

Recenzja książki Mistyfikacja Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

Oto kolejna, siódma już część z serii książek o Jasonie Bournie. „Mistyfikacja Bourne’a” jest kontynuacją wątków z poprzedniej powieści. W tym niesamowitym Thrillerze spiskowym sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Czy jednej z najbardziej zbuntowanych agentów wszech czasów, powołany do życia przez Roberta Ludluma znów da radę, uratuje siebie, swoich bliskich i świat? W Polsce powieść została wydana w 2009 roku.

Recenzja książki Sankcja Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

Szósty tom przygód Jasona Bourne’a nie odbiega znacznie od pozostałych części cyklu opowiadającego o przygodach agenta CIA. 544 strony książki trzymają nas w napięciu niemal od początku do końca. Z czym tym razem będzie musiał zmierzyć się nauczyciel akademicki? Chociaż Robert Ludlum zmarł w 2001 roku, jego powieści sensacyjne nadal utrzymują się na liście najbardziej poczytnych. Dzięki pozostawionym po sobie szkicom powieści mogła powstać kolejna część przygód jednego z najbardziej znanych w historii literatury, agenta CIA.

Recenzja książki Dziedzictwo Bourne'a - Robert Ludlum, Eric Van Lustbader

Oto kolejna, czwarta już część cyklu „Jason Bourne”. Mimo, że wyszła ona spod pióra zupełnie innego autora niż dotychczas – Roberta Ludlum ‘a zastąpił Eric van Lustbader’a. Co tym razem zakłóciło spokój Davida Webb ’a, spokojnego wykładowcę na uniwersytecie? Kto czai się na życie zwykłego nauczyciela? W tym jednym pamiętnym dniu, po raz kolejny całe życie Webb ‘a, bądź, jak kto wolu Bourne’a, wywróciło się do góry nogami. Kula snajpera o mały włos go nie zabiła. Jeden, sprawnie wykonany strzał i główny bohater byłby już martwy. 

Date A Live - Kurumi Tokisaki

Ostatnie dyskusje:

  • Straż sąsiedzka recenzja

    Znam, chyba nawet mam gdzieś ją w swoich zbiorach, oprócz wymienionych aktorów zagrał tam również Ben Stiller, Nick Nolte, Matthew McConaughey.

  • Straż sąsiedzka recenzja

    Jeśli lubisz tego typu odjechane komedie, polecam "Jaja w tropikach" z bardzo dobrymi aktorami: Tom Cruise, Jack Black, Robert Downey Jr.

Nowości:

Figurka The Baroness - G.I. Joe recenzja
20-11-2024
Do grona kolekcji figurek zawitała tym razem posta...
Straż sąsiedzka recenzja
15-11-2024
Trudno jest przyporządkować „Straż sąsiedzką” pod ...
Figurka Yoruichi Shihoin - Bleach recenzja
27-10-2024
Tak jak zapowiadałem poprzednio, aby zachować różn...
Patriota Extended Cut recenzja
22-10-2024
„Patriota” to stworzony z niemałym rozmachem drama...

Nawigacja

Nasza społeczność